+38 044 392 0 300

пн-пт 8:00-22:00
сб 9:00-19:00
нд 10:00-19:00

[email protected]

пн-пт 8:00-22:00
сб 9:00-19:00
нд 10:00-19:00

Правила рекламної акції «Консультація професійного бухгалтера у подарунок»

Цими правилами (надалі — Правила) рекламної акції “Консультація професійного бухгалтера у подарунок” (надалі – Акція) визначаються порядок та умови її проведення. Участь в Акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником умов цих Правил.

 

1.Визначення термінів та території проведення

1.1.Організатор – організатором та виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю “ВЧАСНО СЕРВІС” (ідентифікаційний код 41231992, адреса: 02121, м. Київ, вул. Харківське шосе, буд. 201-203, літера 4Г, приміщення 604).

1.2.Співорганізатор – співорганізатором та виконавцем Акції є Оксана Ящинська податкова консультантка, сертифікована міжнародна бухгалтерка АССА DipIfr, IPFM “Фінансовий менеджмент та управлінський облік”.

1.3.Офіційна сторінка Акції – Правила будуть розміщені для публічного доступу за посиланням – https://kasa.vchasno.com.ua/akcii. Організатор має право змінити умови, місце (територію) та строки (період) проведення Акції шляхом внесення змін у ці Правила.

1.4.Період проведення Акції – з 00:00 год 27 березня 2023 року до 23:59 год 31 березня 2023 року (включно) за київським часом.

1.5.Онлайн-сервіс “Вчасно Каса” (Сервіс Вчасно Каса) – програмна продукція у вигляді онлайн-сервісу, що знаходиться за посиланням – https://kasa.vchasno.ua/, https://kasa.vchasno.com.ua/ та може функціонувати шляхом взаємодії з іншими сервісами або обліковими системами користувача, іншими програмними продуктами (застосунками) за допомогою яких користувач може отримати доступ до Сервісу Вчасно Каса та являє собою програмне рішення (програмний реєстратор розрахункових операцій), в якому фіскальні функції реалізовані через фіскальний сервер Державної податкової служби України і який призначений для забезпечення автоматизації процесів зберігання, пошуку, аналізу електронних розрахункових документів, електронних фіскальних звітів, електронних фіскальних звітних чеків та реєстрації розрахункових операцій згідно з Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

1.6.Територія проведення Акції Акція проводиться Організатором на території України, підконтрольній українській владі.

1.7.Учасник Акції (Учасник) – особа, яка відповідає вимогам цих Правил та виконала умови, встановлені цими Правилами. Учасниками Акції можуть бути лише нові користувачі, які пройшли протягом Періоду проведення Акції процедуру реєстрації та активації в Сервісі Вчасно Каса шляхом використання засобів електронної ідентифікації відповідно до Закону України “Про електронні довірчі послуги”.

2.Мета проведення Акції

2.1.Метою проведення Акції є стимулювання продажу, просування на ринку послуг Сервісу Вчасно Каса, підвищення лояльності, збереження вже існуючої клієнтської бази та залучення нових користувачів до користування Сервісом Вчасно Каса.

 

3.Предмет Акції

3.1. Предметом Акції є надання можливості Учаснику протягом Періоду проведення Акції, при умові поповнення балансу особового рахунку в Сервісі Вчасно Каса на суму від 2 000,00 грн (дві тисячі гривень 00 коп), отримати у подарунок одну онлайн-консультацію з професійним бухгалтером, яка є Співорганізатором Акції, тривалістю не більше 20 хвилин в дату, попередньо погоджену з Організатором, але не пізніше, ніж до 28 квітня 2023 року.

 

4.Учасники Акції

4.1.Учасники під час участі в Акції зобов’язуються:

4.1.1.дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України;

4.1.2.свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції;

4.1.3.не вчиняти дії, які ставлять під сумнів правомочність та добросовісність участі такого Учасника в Акції;

4.1.4.вказувати повні, коректні та достовірні відомості, визначені у цих Правилах під час реєстрації в Сервісі Вчасно Каса.

4.2.Учасниками Акції можуть стати зареєстровані в Сервісі Вчасно Каса користувачі, які виконали умови участі в Акції встановлені розділом 5 цих Правил.

4.3.Порушення будь-якої умови цих Правил, положень публічного договору (оферти) за посиланням – https://kasa.vchasno.com.ua/oferta, навіть за умови виконання всіх інших Правил, позбавляє користувача можливості скористатися перевагами Акції.

 

5.Умови участі в Акції

5.1. Щоб взяти участь в Акції, зареєстрованому користувачу Сервісу Вчасно Каса, протягом Періоду проведення Акції, потрібно поповнити баланс особового рахунку в Сервісі Вчасно Каса на суму від 2 000,00 грн (дві тисячі гривень 00 коп) наступним чином:

5.1.1.  у верхньому меню особистого кабінету користувача потрібно натиснути на кнопку з відображенням балансу особового рахунку в Сервісі Вчасно Каса. Перед користувачем відкриється вікно, де можна поповнити баланс банківською карткою або отримати рахунок;

5.1.2.  у поле “Сума поповнення” потрібно ввести будь-яку суму, не менше, ніж  2 000,00 грн (дві тисячі гривень 00 коп) та поповнити баланс особового рахунку;

5.1.3. протягом 3 (трьох) робочих днів після зарахування коштів на баланс особового рахунку, Організатор відправить користувачу лист, аби уточнити бажаний час консультації та питання до Співорганізатора; 

5.1.4. отримати онлайн-консультацію з Співорганізатором можна не пізніше, ніж до 28 квітня 2023 року. 

5.2. До участі в Акції НЕ допускаються користувачі, які не відповідають вимогам до Учасника Акції встановленим в пункті 4.2 цих Правил. 

 

6. Переваги Акції та їх порядок отримання

6.1. Перевагами Акції є можливість протягом Періоду проведення Акції отримати у подарунок онлайн-консультацію з професійним бухгалтером, яка є Співорганізатором Акції, тривалістю не більше 20 хвилин..

6.2. Скористатися умовами Акції протягом Періоду проведення Акції не можуть користувачі зареєстровані на території України, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» від 13.04.2014 та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015, №254-VIII). 

6.3. Повернення та обмін отриманих Переваг Акції на грошові кошти не відбувається.

6.4. Організатор не здійснює повернення грошових коштів сплачених користувачем протягом Періоду проведення Акції. Такі грошові кошти залишаються на балансі особового рахунку та списуються відповідно до обраного користувачем тарифу. 

 

7.Додаткові умови

7.1. Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється шляхом розміщення Правил на веб-сайті Сервісу – https://kasa.vchasno.com.ua/akcii.

7.2. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, вирішення таких питань Організатор Акції залишає за собою. Таке рішення Організатора Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

7.3. Терміни, що використовуються у цих Правилах, застосовуються у значенні, наведеному в оферті Сервісу за посиланням – https://kasa.vchasno.com.ua/oferta та відносяться виключно до Акції, що проводиться в рамках цих Правил.

7.4. Усі питання, прямо не врегульовані в цих Правилах, регулюються у відповідності до чинного законодавства України.

Отримати консультацію
Mail
Viber
Telegram