Чек-лист необхідних кроків для інтеграції сервісу «Вчасно.Каса»
Зареєструйтесь в кабінеті «Вчасно.Каса» з вашим електронним підписом
Прочитати як це зробити можна тут або подивитись відеоінструкцію.
Налаштуйте тестову видачу чеків
1
Сформуйте тестовий токен для інтеграції і видачі тестових чеків. Для цього ми робимо в кабінеті кожної компанії тестову торгову точку і тестову касу. Створіть токен саме по тестовій касі, він знадобиться на наступному кроці.
2
Скачайте та встановіть додаток Device Manage для Windows. Налаштуйте його як в інструкції. Для видачі тестових чеків можете використовувати реальний підпис компанії, тестові чеки ми не відправляємо на сервер податкової.
3
Ознайомтесь із описом API, інтегруйте вашу облікову систему із нашим додатком.
Якщо плануєте інтегрувати наш додаток із 1С, скачайте та налаштуйте обробки для 1С. Відеоінструкція налаштування та видачі чеку для 1С УТП.
4
Потестуйте всі дії, що потрібні будуть вам для роботи із ПРРО: відкриття зміни, чеки продажу та повернення товарів/послуг, внесення готівки та видача, X- та Z-звіти, роботу із офлайн режиму, тощо.


Якщо на якомусь із етапів вам потрібна наша допомога і консультація - зателефонуйте чи напишіть нам в службу підтримки, ми допоможемо із усім розібратися.
Налаштуйте видачу реальних чеків
1
В кабінеті «Вчасно.Каса» зареєструйте торгову точку, касу, подайте в ДФС повідомлення про ключ касира чи печатку для підписання чеків
2
Проведіть налаштування ваших кас – встановіть типи оплат та податкові групи, з якими будете працювати по касі
3
Згенеруйте токен для реальної каси, додайте цю касу до переліку кас нашого додатку для Windows. Додайте в додаток КЕП, яким будете підписувати чеки
4
Оновіть налаштування в вашій обліковій системі, щоб продажі йшли через реальну програмну касу
5
За потреби проведіть інструктаж ваших касирів/продавців по роботі із касою та дайте для ознайомлення пам'ятку по касовій дисципліні
6
Реєструйте чеки в ДФС за допомогою «Вчасно.Каса»
Будь-ласка, підпишіться на інформування про оновлення нашого додатку «Вчасно.Каса». Так ви завжди будете отримувати оновлення вчасно.
Якщо бажаєте стати нашим партнером – заповніть заявку, ми зателефонуємо,
щоб обговорити умови партнерства.