Як сформувати рахунок та активувати тариф

Зміст

У вкладці балансу можливо переглянути залишок ваших коштів, обрати актуальний тариф, замовити рахунок та поповнити баланс, а також скористатись Реферальною програмою.

З моменту реєстрації у сервісі автоматично підключається безкоштовний тариф “Базовий”, який дозволяє сформувати 300 фіскальних чеків протягом місяця за умови лише однієї зареєстрованої каси й оновлюється кожного місяця 1 числа.

 

Списання з балансу фіскальних чеків відбувається при створенні чеків продажу, повернення, передплати, післяплати, внеснння та чеку видачі готівки.

У випадку використання 300 фіскальних чеків до завершення терміну дії тарифу, він автоматично змінюється на Оптимальний. Необхідно повернутись у розділ “Тарифи” та натиснути кнопку “Активувати” поруч з актуальним тарифом й сформувати рахунок для оплати.

Після закінчення терміну дії тарифу Оптимальний за умови наявності на балансі менше ніж 180 грн залишку на момент переходу, можна повернутись на Базовий безкоштовний тариф, обравши у кабінеті потрібний тариф, або звернувшись до служби підтримки сервісу. При цьому кошти поверненню не підлягають, послуги за тарифом вважаються наданими.

При реєстрації другої каси тариф для всіх кас змінюється на Оптимальний.

Як сформувати рахунок для оплати

Необхідно перейти у розділ “Тарифи” та натиснути кнопку “Активувати” поруч з актуальним тарифом. Оплачувати касу можна помісячно, так і на рік вперед.

Після чого потрібно перейти у розділ “Рахунок”, обрати “Баланс компанії” та у полі “Сума поповнення” вказати актуальну суму для оплати. Автоматично зазначено рекомендовану суму, яку найчастіше сплачують підприємці з такою кількістю кас, як у вас.

Сформований рахунок можливо завантажити на пристрій або надіслати на електронну пошту.

Як сплатити тариф, щоб оплата зарахувалась майже миттєво?

 • Перевірте платника: Сплатіть рахунок обов’язково від імені (з розрахункового рахунку) того ФОП (чи юрособи), який вказаний в рахунку як “платник”.
 • Перевірте призначення платежу: Вкажіть призначення платежу при оплаті саме таке, як вказано в рахунку.
Якщо оплата надійде від іншої компанії/ФОПа, або призначення платежу буде іншим ніж в рахунку, “Вчасно.Каса” не зможе прийняти оплату і необхідно буде здійснювати повернення коштів.

 

Як поповнити баланс без виставлення рахунку з реквізитами

Для фізичних осіб – підприємців (ФОП) у сервісі є можливість поповнити баланс через платіжну систему у розділі “Поповнення” та обрати “Баланс компанії”. Необхідно вказати дані картки та натиснути “Оплатити”.

Баланс відправки електронних чеків покупцям на email, SMS, Viber

Послуга є платною та коштує 70 копійок за повідомлення, згідно з офертою Вчасно.Каса (розділ 4).

У кабінеті відображається лічильник Viber відправлення, де можливо переглянути залишок балансу повідомлень. Сповіщення залишаються доступними на балансі протягом 1 року з моменту поповнення. Якщо протягом року їх не буде використано – вони обнуляються.

Для оплати необхідно натиснути кнопку “Поповнити” або перейти у розділ “Рахунок”, обрати “Viber/SMS відправлення”, вказати потрібну кількість сповіщень та сформувати рахунок.

Сформований рахунок можливо завантажити на пристрій або надіслати на електронну пошту.

Для фізичних осіб – підприємців (ФОП) у сервісі є можливість поповнити баланс через платіжну систему у розділі “Поповнення”, обрати “Viber/SMS відправлення”. Необхідно вказати дані картки та натиснути “Оплатити”.

Акти надходять раз на місяць за використану кількість повідомлень попереднього місяця у кабінет на сервісі документообігу Вчасно.ЕДО з назвою послуги: “Послуга з надсилання електронних розрахункових документів на кінцеве обладнання клієнтів/покупців у форматі viber-повідомлення чи sms-повідомлення”.

 

У період з 1 липня по 5 липня включно діє “пільговий період” у який не блокується відправлення сповіщень, даємо можливість оплатити заборгованість і здійснити передплату подальшого періоду:

 1. 1 липня у кабінеті з’явиться сума заборгованості для оплати протягом 5 днів (сума боргу включатиме і сповіщення, відправлені у червні та за більш ранній період). Вартість сповіщень розраховується за вартістю 45 копійок за повідомлення.
 2. Потрібно натиснути “Поповнити” і сформувати рахунок на точну суму боргу.
 3. Лише після погашення боргу з’явиться можливість внести передплату на будь-яку кількість сповіщень для подальшого надсилання.
  Також після внесення передплати автоматично списуються кількість сповіщень, які було надіслано у перехідний період (з 1 по 5 липня) вже за новою вартістю у 70 копійок за повідомлення.

У випадку відсутності передплати до 6 липня, відправлення чеків покупцям у SMS/Viber буде заблоковано.

 

 

Реферальна програма «Вчасно.Каса»

Запрошуйте у «Вчасно.Каса» і отримайте бонуси:

 • 180 грн на ваш баланс — а це місяць користування сервісом!
 • +180 грн на баланс вашого друга

Переваги:

 • 1 запрошений = 1 місяць «Вчасно.Каса» безкоштовно
 • Ви можете відправити необмежену кількість запрошень!
 • Кошти автоматично зараховуються на ваш та його баланс

 

1

Згенеруйте welcome-промокод

У застосунку чи веб-кабінеті перейдіть до розділу «Поповнення балансу» — «Реферальна програма»

2

Надішліть його знайомому підприємцю

На e-mail, у Viber, Telegram чи будь-який інший месенджер.

Надсилати промокоди можна необмежену кількість раз!

3

Отримайте по 180 грн кожен

Кошти автоматично зараховують після реєстрації каси на ваш баланс та баланс вашого друга, якщо він активує промокод у кабінеті «Вчасно.Каса» протягом 30 днів.

💜 А ще — ми відправимо вам листа про зарахування бонусів.

Отримати консультацію
Mail
Viber
Telegram