DeviceManager. Налаштування роботи з касою через облікову систему
Для роботи застосунку повинні бути відкриті:
 • kasa.vchasno.ua:443
 • czo.gov.ua:80
 • iit.com.ua:80, 443
Далі, згідно файлу, необхідно знайти адресу та порти свого АЦСК і також їх відкрити.

   Інструкція

   1. Для роботи через кабінет «Вчасно.POS» або через облікову систему (1С, СРМ чи сайт) зареєструйте Торгову Точку, Касу та Ключ, заповнивши три заявки через кабінет «Вчасно.Каса». Щоб протестувати роботу сервісу, знайдіть у кабінеті Тестову торгову точку, до якої буде прив'язана тестова каса*

   Якщо всі реєстрації було виконано, залишилося перевірити, чи вказані податкові групи та типи оплат у налаштуваннях каси.
   Також потрібно встановити на ваш комп'ютер або телефон додаток «DeviceManager», що зберігатиме ваш ключ для підпису чеків та забезпечуватиме стабільне з'єднання із сервером Податкової для проведення чеків. Встановлення та налаштування додатку описано в цій інструкції нижче.

   Якщо додаток було встановлено, можна приступати до підключення каси.

   *Якщо у вас відображається сторінка «Ласкаво просимо до Вчасно.Каса», натисніть на логотип «Вчасно.Каса» зліва зверху, щоб перейти до кабінету.

   2. Якщо ви хочете працювати із сервісом для видачі електронних чеків «Вчасно.Каса», використовуючи власну облікову систему (1С, СРМ чи сайт), або ж будете використовувати «Вчасно.POS», — встановіть додаток «DeviceManager».

   Краще відкривати файл встановлення з правами адміністратора, натиснувши на файл правою кнопкою миші та вибравши «Запуск от имени администратора», щоб не було збоїв при встановленні додатку. Підтверджуйте запуск у режимі адміністратора.

   Далі перевірте чи закриті зміни по вашим касам, якщо ви оновлюєте додаток, якщо ні — їх необхідно закрити і потім повернутися до оновлення. Якщо встановлюєте додаток уперше, натисніть «Да».

   3. Для встановлення/оновлення додатку «DeviceManager» для ОС Windows завантажуємо файл за посиланням і відкриваємо його.

   Після чого натисніть «Далі» та знову «Далі» для створення ярликів налаштувань на Робочому столі. Після чого оберіть «Встановити» та дочекайтеся завершення встановлення. Як тільки встановлення буде завершено, ви отримаєте про це повідомлення, натискайте «Готово».

   4. Після встановлення у вас на робочому столі має з'явитися 1 ярлик: Device Manager .

   Одразу буде відображена інформація про те, що необхідно додати пристрій. Натисніть кнопку «Додати пристрій».

   5. Для додавання каси для роботи з 1С та іншими обліковими системами перейдіть у додаток, використавши ярлик «Вчасно-каса», або перейдіть за прямим посиланням: http://localhost:3939/dm/vchasno-kasa/dashboard.html

   Щоб підключити касу до додатку «DeviceManager», сформуйте токен, що містить типи оплат, податкові групи та налаштування по касі. Токен можна сформувати зі списку торгових точок, якщо по касі ще не було чеків, або через вкладку Налаштування, обравши необхідну торгову точку та касу.
   - В полі «Ім'я пристрою» введіть будь-яку назву для каси (ПРРО).
   - У полі «Токен» натисніть «Згенерувати» (цей токен і використовуватиметься для підключення до 1С сайту чи СРМ системи по API).
   - А у поле «Токен ВЧАСНО» введіть токен, який скопіювали раніше у кабінеті «Вчасно.Каса».

   За потреби виставте опцію «Дозволити перехід в офлайн» і натисніть «Створити».

   6. Заповніть інформацію:

   Додаток «DeviceManager» буде:
   · зберігати ваш ключ і використовувати його для підпису чеків.
   · забезпечувати стабільне з'єднання із сервером Податкової.
   · зберігати можливість роботи каси в режимі офлайн при втраті зв'язку з інтернетом або при збоях у роботі Податкової.

   Додаток також можна встановити на сервер для роботи на кількох пристроях (комп'ютер, телефон чи планшет).

   Завантажити або оновити додаток можна за посиланнями:
   Для Windows

   Оберіть версію залежно від розрядності вашої ОС Windows (х32 або х64).
   Після натиснення кнопки «Згенерувати токен» скопіюйте його да перейдіть назад до сторінки Налаштувань додатку «DeviceManager».
   Для завантаження ключа ЕЦП натисніть кнопку «Вибрати» і вкажіть файл ключа, після чого введіть пароль та натисніть «Завантажити».

   7. Після створення каси (ПРРО) у додатку відкриється меню налаштувань, де необхідно завантажити ваш ключ ЕЦП для роботи з касою.

   Якщо ключ валідний та пароль було введено правильно, вам відобразиться інформація про ваш ключ. Залишається тільки натиснути «Зберегти» або «Зберегти і вийти».
   Якщо не знаєте розрядність вашої операційної системи: відкривши файловий менеджер, натисніть правою кнопкою миші «Этот компьютер» та оберіть пункт «Свойства». В характеристиках відображається розрядність системи.
   Для Linux

   Для Android (також можна завантажити з Google Play Market увівши в пошуку «Вчасно.Каса»).

   Після проведених вище дій можна приступати до встановлення та налаштування додатку.
   Device Manager використовується для підключення периферійних пристроїв — принтерів чеків, сканерів, банківських терміналів.

   ! Якщо ви плануєте користуватися обліковою системою «Вчасно.POS», налаштування додатку завершено. Можна переходити до інструкції «Вчасно.POS. Інструкція по налаштуванню роботи з касою».
   На цьому налаштування додатку закінчено.