Як налаштувати автозакриття зміни

Згідно з законодавством України, підприємці, що працюють з РРО/ПРРО, мають щоденно в електронній формі подавати до фіскального сервера ДПС електронний фіскальний звітний чек (Z-звіт) в разі закриття робочої зміни. Тобто зміна по касі не може тривати довше ніж 24 години поспіль.

При користуванні ПРРО Вчасно.Каса цей звіт формується та надсилається автоматично коли користувач натискає кнопку “Закрити зміну”.

Втім, підприємець (чи співробітник, який працює з ПРРО), може забути натиснути цю кнопку. Також для онлайн-бізнесу, який приймає замовлення і оплати цілодобово, закриття зміни вручну може бути незручним.

Для таких ситуацій у Вчасно.Каса є налаштування “Автозакриття зміни”.

Як налаштувати автозакриття?

Якшо ви працюєте через веб-кабінет, мобільний застосунок “Вчасно.Каса”, або через маркетплейси Prom, Rozetka та інші

Є два варіанти:

Перший. Ви можете налаштувати автозакриття для всіх своїх кас у розділі “Масові налаштування кас компанії”.

 

Другий. Або ж можете налаштувати автозакриття конкретної каси на сторінці налаштувань цієї каси.

Якшо ви працюєте через інтеграцію з Вчасно.Каса Device Manager

В такому разі можете налаштувати автозакриття в розділі “Налаштування Device Manager”.

Як працює автозакриття?

Якщо ви налаштовуєте автозакриття в період з 23:00 до 00:00, це значить що в 23:00 “Вчасно.Каса” спробує закрити вашу касу. Якщо раптом в цей час каса буде зайнята (скажімо, буде відкритий якийсь чек), далі “Вчасно.Каса” буде повторювати спроби закрити касу раз на 15 хвилин – о 23:15, потім о 23:30 і о 23:45. В 00:00 Вчасно.Каса перестане робити спроби закрити вашу касу.

Ми рекомендуємо ставити діапазон автозакриття від 1 до 3 годин.

Як працює автозакриття при цілодобових продажах на Prom чи Rozetka?

Якшо ви приймаєте замовлення цілодобово, налаштували на вашому майданчику автоматичну фіскалізацію та налаштували автозакриття в період 23:00 – 00:00, то “Вчасно.Каса” спробує закрити вашу касу в 23:00. Якшо закриття було успішним, а о 2 ночі ви отримаєте нове замовлення від покупця, то в касі о 02:00 відкриється нова зміна.

Не лякайтеся, бо пізніше в той же день в 23:00 по вашій касі знову спрацює автозакриття і всі ваші дії з касою будуть коректними з точки зору законодавства.

Що ще важливо знати про автозакриття

Щоб автозакриття спрацювало, у Вчасно.Каса має бути ваш ключ касира: у сховищі веб-кабінета (якшо ви працюєте через веб-кабінет чи мобільний застосунок “Вчасно.Каса” або ж через майданчики Prom та Rozetka), або ж у вашому Device Manager, якщо ви працюєте через нього.

Отримати консультацію
Mail
Viber
Telegram