Ключ не зареєстрований. 1 045 ДФС: Не зареєстровано підписанта для ПРРО або помилка «1 075 Колізія не виправлена. Неможливо отримати останній проведений чек. ДФС: Загальна помилка (Status: 0; Story:

Що робити?
Чому виникає помилка?
Помилка виникає, якщо ключ, яким ви намагаєтеся відкрити зміну, не зареєстровано у податковій для роботи з ПРРО. В такому випадку необхідно виконати реєстрацію вашого ключа у податковій.

Якщо ви впевнені, що вже реєстрували ключ, заповнивши заявку №5ПРРО через податкову або заявку «Зареєструвати касира» через кабінет «Вчасно.Каса», вам необхідно перевірити в кабінеті податкової (у розділі «Програмний РРО/Касири») чи відображається там ваш ключ. Також обов’язково перевірте, яким ключем відкриваєте зміну, — чи саме зареєстрованим ключем.

Якщо працюєте по інтеграції з власною обліковою системою, тоді в Device Manager (http://localhost:3939/dm/vchasno-kasa/dashboard.html ) також перевірте, чи завантажений до каси коректний ключ. Замінити йоого можна при закритій зміні по касі, натиснувши на значок олівця зеленого кольору.

Щоб зареєструвати касира, заповніть заявку згідно інструкції.

Після успішної реєстрації ключа можна відкривати зміну. Додаткових дій не потрібно.

Отримати консультацію
Mail
Viber
Telegram