Неможливо отримати налаштування по ПРРО «Вчасно.Каса». Що робити?

ДФС: Загальна помилка (Status: 0), «Стабільність ДФС 0%» в застосунку DeviceManager

Чому виникає помилка?

Помилка може виникнути, якщо випадково перегенерувати токен у кабінеті «Вчасно.Каса». Токен потрібен для застосунку «Вчасно.Каса» та для Device Manager, адже по ньому застосунки отримують інформацію з кабінету про вашу касу, її податкові групи, види оплат та налаштування.

Якщо у вас відображається помилка «Неможливо отримати налаштування по ПРРО. ДФС: Загальна помилка (Status: 0)» — це означає, що токен в DeviceManager неактуальний.

Також помилка виникає, якщо ви аварійно закривали зміну в кабінеті «Вчасно.Каса», адже після аварійного закриття токен по касі видаляється.

Заміна токену необхідна тільки для застосунку DeviceMаnager. Для заміни токену спочатку зайдіть у кабінеті «Вчасно.Каса» у вкладку Налаштування.

В кабінеті оберіть вашу касу і в полі «Токен» натисніть на кнопку «Перегенерувати токен» або «Згенерувати токен», після чого скопіюйте його.

Далі перейдіть у застосунок DeviceMаnager на тому ж пристрої, де він встановлений. Для Windows/Linux це посилання, для Android просто увійдіть у застосунок. Біля вашої каси у списку натисніть на значок олівця зеленого кольору і прогорніть донизу.
Відкрийте пункт «Інженерні функції», там оберіть «Змінити токен Вчасно» і в поле для введення додайте скопійований з кабінету токен.
Після заміни натисніть Зберегти і спробуйте відкрити зміну.

 

 

Отримати консультацію
Mail
Viber
Telegram