Чек-лист необхідних кроків для інтеграції сервісу «Вчасно.Каса»

Зареєструйтесь в кабінеті «Вчасно.Каса» з вашим електронним підписом. Прочитати як це зробити можна тут або подивитись відеоінструкцію.

Налаштуйте тестову видачу чеків

1

Сформуйте тестовий токен для інтеграції і видачі тестових чеків. Для цього ми робимо в кабінеті кожної компанії тестову торгову точку і тестову касу. Створіть токен саме по тестовій касі, він знадобиться на наступному кроці.

2

Скачайте та встановіть додаток Device Manage для Windows. Налаштуйте його як в інструкції. Для видачі тестових чеків можете використовувати реальний підпис компанії, тестові чеки ми не відправляємо на сервер податкової.

3

Ознайомтесь із описом API, інтегруйте вашу облікову систему із нашим додатком.Якщо плануєте інтегрувати наш додаток із 1С, скачайте та налаштуйте обробки для 1С.

4

Потестуйте всі дії, що потрібні будуть вам для роботи із ПРРО: відкриття зміни, чеки продажу та повернення товарів/послуг, внесення готівки та видача, X- та Z-звіти, роботу із офлайн режиму, тощо.

Якщо на якомусь із етапів вам потрібна наша допомога і консультація – зателефонуйте чи напишіть нам в службу підтримки, ми допоможемо із усім розібратися.

Налаштуйте видачу реальних чеків

1

В кабінеті «Вчасно.Каса» зареєструйте торгову точкукасу, подайте в ДФС повідомлення про ключ касира чи печатку для підписання чеків

2

Проведіть налаштування ваших кас – встановіть типи оплат та податкові групи, з якими будете працювати по касі

3

Згенеруйте токен для реальної каси, додайте цю касу до переліку кас нашого додатку для Windows. Додайте в додаток КЕП, яким будете підписувати чеки

4

Оновіть налаштування в вашій обліковій системі, щоб продажі йшли через реальну програмну касу

5

За потреби проведіть інструктаж ваших касирів/продавців по роботі із касою та дайте для ознайомлення пам’ятку по касовій дисципліні

6

Реєструйте чеки в ДФС за допомогою «Вчасно.Каса»

Якщо бажаєте стати нашим партнером та отримувати винагороду від продажів сервісу – заповніть заявку. Ми зателефонуємо, щоб обговорити умови!

Отримати консультацію
Mail
Viber
Telegram